Merkez Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 07:30 - 19:30

Cumartesi:

Telefon: 0 (324) 326 20 14

Marina Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 10:00 - 22:00

Cumartesi: 10:00 - 22:00

Pazar: 10:00 - 22:00

Hizmet / PERDE TEMİZLİĞİ

PERDE TEMİZLİĞİ

Stor ve zebra perde temizliği son derece dikkat isteyen ve temizliğin her aşamasının titizlikle yerine getirilmesi gereken bir işlemdir.

Perdelerin üzerlerinde bulunan apre diye adlandırılan kumaşı sertleştiren ve aynı zamanda Yüzey koruyucu özelliği bulunan kimyasalın zarar görmemesi gereklidir.

Eğer ki apre zarar görürse perdeleriniz özelliğini yitirir ve sıradanlaşırlar. Sert duruşu bozulur yüzeyde bombeleşmeler ve tahrişler oluşur,estetik kaybolur.

Böyle bir durumda kullanıcılar genellikle perdelerini değiştirmek yoluna giderler ve bu durum maalesef en az 2 katı maliyetle gerçekleşir.

Figaro Kuru Temizleme olarak verdiğimiz temizlik hizmetinde belirttiğimiz bütün hassasiyetler ön planda tutulmuştur.Perdelerinize kesinlikle basınçlı su tutulmaz,saplı fırça vb. kullanılarak ölçüsüz ve plansız baskılar uygulanmaz. Mekanik hasar verebilecek hiçbir malzeme/ekipman kullanılmaz.

Figaro kuru temizleme nasıl temizliyor?

1.aşamada Perdeleriniz tüm yüzey kirlerinin, zedelenmelerinin görülebileceği alttan aydınlatmalı cam kafes üzerine yerleştirilir. Kullanılan bu özel teknik sayesinde uygulanacak temizlik müdahale stratejisi belirlenir.
2. aşamada perde son derece düzgün mermer zemin üzerine yatırılır. Ön leke işlemleri uygulanır bu sayede önceden belirlenmiş müdahale noktaları son derece hassas bir şekilde özel kimyasallar ve özel fırçalar kullanılarak el hassasiyeti ile temizlenir.
3. aşamada perdenizin genel temizliği yapılır. Temizlik işlemi verdiğimiz diğer hizmetlerde de olduğu gibi en iyi sonuç alınana kadar devam eder. Kriterimiz kaç kere temizlendiği değil ne kadar temiz olduğudur.

İpek Perde/ Tafta/ Kadife :

Perdeleriniz uzun süre cam önlerinde asılı kaldığından is ve tozu en çok barındıran ev eşyalarından biridir. Gün boyu aldığı güneş ışığının etkisi ile tekstil üzerindeki boya kavrulur, yıkama ile renk değişikliği yaşanabilir.

Perdelerinizi, kumaş ve renk özelliklerine göre, titizlikle ayırıyor, perdelerinizin üzerinde bulunan ve kuru temizleme ısısından etkilenebilecek aksesuarları dikkatle söküyoruz. Son olarak, en uygun temizleme maddesi ile temizlenen perdelerinizi yüksek kapasiteli kurutucularda kurutularak en güzel görünüme kavuşmaları için ütülüyoruz. Askı ve naylon kılıf içinde teslim edilen perdeleriniz, buruşmadan eviniz teslim edilir ve yerlerine takılır.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0 (324) 326 20 14
  • Gsm: 0 (545) 326 20 11
  • Fax: 0 (324) 326 20 14
  • Email: info@figarokurutemizleme.com

ETİKETLER